Meist

Medisofti põhitegevusaladeks on infosüsteemide arendamine, arvutitarkvara projekteerimine,   konsultatsiooni- ja koolitustegevus, tarkvara ja riistvara müük, seadistamine ning tarkvara hooldus. Oleme vabariigi suurimaid meditsiini- ja sotsiaalkindlustustarkvara tootev firma ja omame ca 28 aastast kogemust meditsiinivaldkonna infosüsteemide projekteerimise ja realiseerimise osas.

Perearstidele pakume kõrgekvaliteedilist IT-täisteenust:  kasutajatugi, tarkvara arendus ja majutusteenus.

Meil on suured kogemused mahukate infosüsteemide ja registrite arendamisel, juurutamisel, tarkvara uuendamisel, hooldusel  ja toel ning  kasutajate koolitusel. Oleme arendanud Sotsiaalkindlustusameti infosüsteemi SKAIS, Muuseumide infosüsteemi Muis, loonud infosüsteeme haiglatele, raviasutustele, Ravimiametile ning Tervise ja Heaolu infosüsteemide keskusele.

Meditsiiniasutustele pakume lisaks perearstitarkvarale ka üleriigilise digiregistratuuriga liidestatud veebiregistratuuri Medireg, haiglatele ja suurematele raviasutustele sobib infosüsteem LIISA. Laborid saavad kasutada sõnumivahetusteenust Medipost laborianalüüside tellimuste ja vastuste jaoks.

Perearsti tarkvara osas abistavad teid:

Jako Heinmets

Juhatuse liige

Peraarstitarkvara projektijuht

Lennart Tullus

Klienditoe spetsialist

Berle Pimpernel-Sikk

Klienditoe spetsialist

Artur Tomba

Klienditoe spetsialist

Anton Tuul

Klienditoe spetsialist

Telefoninumber: +372 659 5766

E-kiri: klienditugi@medisoft.ee

Meie suurimad koostööpartnerid:

Tööpäeviti 9:00 - 17:00

+372 659 5760

klienditugi@medisoft.ee

Räägu 35a, 13425 Tallinn

Riia 142, 50411 Tartu